Czym wyróżniają się dywany Dywilan?

Marka Dywilan na polskim rynku istnieje już od kilku dekad, zyskując wciąż coraz to nowych zwolenników. Co sprawia, że Dywilan wciąż znajduje się w grupie dywanów najczęściej wybieranych?


Dywany marki Dywilan mają sporo zalet decydujących o tym, że wielu klientów wybiera właśnie te produkty. Warto przede wszystkim podkreślić, że większość dywanów Dywilan produkowana jest z naturalnej wełny nowozelandzkiej. Materiał ten cechuje się niezwykłą wytrzymałością, trwałością i świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Co to oznacza w praktyce szybko przekonamy się szczególnie zimą, kiedy podłoga jest nieprzyjemnie chłodna. Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej skutecznie ociepla podłogę, oddzielając nasze stopy od zimna.


Wełna jest materiałem, który nie tylko pięknie wygląda i ociepla, ale także jest materiałem trudnopalnym. W razie kontaktu ogniem, wełniany dywan nie zapali się tak szybko, jak syntetyczny. To właśnie dlatego wielu klientów decyduje się na wybór dywanu wełnianego Dywilan do pokoju z kominkiem. Z tego samego względu, dywany wełniane Dywilan nadają się do obiektów użyteczności publicznej.


Wszystkie dywany marki Dywilan mają właściwości antyelektrostatyczne, a oznacza to, że nie przyciągają kurzu, dzięki czemu są łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości. Docenią to szczególnie osoby, które cenią sobie czystość i porządek ponad wszystko.
Mówiąc o marce Dywilan warto wspomnieć o tym, że jest to nasza rodzima marka. Dywany Dywilan cechują się niezwykłym wyglądem, który urozmaici każde wnętrze, dodając mu smaku i eleganckiego wyglądu.

Poznaj ofertę sklepu internetowego z dywanami marki Dywilan – https://sklep24.dywanywitek.pl/

Read Previous

Elegancki design dywanów skórzanych

Read Next

Dywan orientalny we wnętrzu klasycznym