Dywany Dywilan w nowoczesnych wnętrzach

Nowoczesne wnętrze to nie tylko nowoczesne meble i duże okna, ale także odpowiednio dobrany dywan. Dywany, które idealnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami ma w swojej ofercie marka Dywilan, od wielu już lat funkcjonująca na polskim rynku dywanowym.

We wnętrzu nowoczesnym mamy spore pole do popisu. Tutaj właściwie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Wiele osób decyduje się na dywan zachowany w nowoczesnej stylizacji, niektórzy jednak decydują się na zastosowanie klasycznego dywanu jako przełamanie schematu. W obu tych przypadkach najlepsze dywany odnajdziemy w ofercie marki Dywilan.

Naturalne dywany tkane z wełny nowozelandzkiej są bardzo wytrzymałe i trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w pielęgnacji. We wnętrzu nowoczesnym doskonale odnajdą się modele imitujące kosmiczne podróże, świetnie nadające się do salonu czy sypialni. Świetnie zaprezentują się także dywany zachowane w stylistyce vintage, a więc z imitacją upływu czasu, postarzone, cieniowane. Takie dywany dobrze komponują się z wnętrzem w stylu skandynawskim, bardzo ostatnio popularnym.

Dywany nowoczesne często występują z motywami geometrycznymi. Takie dywany także odnajdziemy w ofercie marki Dywilan. Jeśli taki dywan zachowany będzie w jednolitej kolorystyce, świetnie wkomponuje się w minimalistyczne wnętrze.

Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie dywanu klasycznego w nowoczesnym wnętrzu, marka Dywilan posiada kolekcje tradycyjnych dywanów w nowoczesnych odsłonach. Taki dywan to wspaniały pomysł na połączenie nowoczesności z tradycją i pięknem minionych lat. Kojarzy nam się z wnętrzami mieszkań i domów naszych dziadków, przez co wywołuje pozytywne wspomnienia i odrobinę refleksji.

Read Previous

Zalety dywanów z wełny

Read Next

Dywan do salonu – o czym należy pamiętać?