Dywilan – ceniony polski producent dywanów

Łódzka fabryka Dywilan dostępna jest na naszym rynku od wielu już dekad. Dlaczego dywany tej firmy cechują się niesłabnącym zainteresowaniem klientów?

Przede wszystkim, decydując się na zakup produktów Dywilan, wybieramy jakość, trwałość i solidność. Dywany marki Dywilan słyną ze swojej wytrzymałości i odporności na zniszczenie, odkształcenie czy wyblaknięcie kolorów. Ponadto, dywany Dywilan dostępne są w naprawdę atrakcyjnej relacji jakości do ceny. Za rozsądne pieniądze można mieć trwały i porządny dywan.

Dywany marki Dywilan mają wiele właściwości, które przemawiają za ich wyborem. Przede wszystkim należy wspomnieć o wysokiej jakości używanych do produkcji dywanów materiałów. Większość dywanów marki Dywilan wykonywana jest z wełny nowozelandzkiej. Dzięki temu dywany te mają dobre właściwości termoizolacyjne, chronią nasze stopy przed zimnem podłogi.

Poza tym, dywany Dywilan, które są wykonane z wełny nowozelandzkiej mają atesty trudnopalności. Nawet, jeśli jakaś iskra upadłaby na dywan, powinna zostać stłumiona. Dzieje się tak dlatego, że wełna jest materiałem trudnopalnym. Z powodzeniem możemy więc stosować dywany wełniane w pomieszczeniach z kominkiem.

Dywany Dywilan mają jedną cechę, którą doceni każda pani domu – nie przyciągają kurzu. Mają właściwości antyelektrostatyczne, dlatego ich pielęgnacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Dzięki temu dywan przez długi czas może pozostać piękny, w niezmienionej formie.

Dywany Dywilan mają w swojej ofercie również dywany wykonywane z wysokogatunkowej przędzy akrylowej, co będzie dobrym rozwiązaniem dla osób uczulonych na wełnę. Szeroka oferta dywanów sprawia, że każdy może wybrać w niej coś dla siebie. Modeli w ofercie jest coraz więcej, dlatego nie powinno być problemu z dobraniem dywanu odpowiedniego do stylistyki naszego wnętrza.