Dywilan łączy nowoczesność z tradycją

Marka Dywilan od lat cieszy nas bogatą ofertą dywanów. Trudno byłoby znaleźć drugą taką markę, która podąża za trendami, zachowując jednocześnie szacunek do tradycji. Jakie rozwiązania zasługują na uwagę i do jakich wnętrz pasują?

Klasyczne dywany kojarzą nam się najczęściej z orientalnymi wzorami, ozdobną rozetą na centralnym miejscu i misternymi, kwiatowymi wzorami. Takie dywany widywaliśmy w pokojach dziadków, dzisiaj spotykamy w miejscach użyteczności publicznej, ale także w prywatnych domach. Dywany klasyczne nadają się nie tylko do wnętrz tradycyjnych, z drewnianymi meblami i ciężkimi zasłonami. Wbrew pozorom coraz więcej osób decyduje się na takie dywany w nowoczesnych wnętrzach.

Zestawienie klasycznego dywany z nowoczesnym wnętrzem może być stworzone na zasadzie kontrastu, przełamania pewnej konwencji. Marka Dywilan idzie o krok dalej, oferując klientom nowe wersje starych rozwiązań. Na uwagę z całą pewnością zasługują dywany klasyczne w stylistyce vintage. Polega ona na zastosowaniu ozdobnych wizualnych „przetarć”, „postarzeń” mających na celu imitację upływu czasu. Taki dywan zyskuje nowy wyraz. Pasuje zarówno do klasycznych wnętrz, jak i do wnętrz nowoczesnych. Świetnie wygląda w zestawieniu ze stylistyką skandynawską oraz we wnętrzach minimalistycznych.

Dywilan potrafi podążać za modą nie zapominając przy tym o tradycji. Cecha ta sprawia, że marka ta zyskuje coraz to nowych klientów.

Read Previous

Modny dywanowy kontrast na podłodze

Read Next

Materiały, z jakich wykonywane są dywany