Nowości od marki Obsession

Dywany marki Obsession, robią prawdziwą furorę na polskim rynku już od ładnych kilku lat. Wraz z nadejściem każdego nowego sezonu, w ofercie marki pojawiają się zupełnie nowe rozwiązania, które zachwycają klientów. Nie inaczej jest również w tym sezonie. Jakie nowości przygotowała dla nas marka Obsession?

Nie jest żadną niespodzianką, że w tym sezonie króluje szarość. Jej popularność prawdopodobnie wynika z tego, że szary kolor jest uniwersalny, pasuje niemal do wszystkiego, jest jednocześnie elegancki. Stąd też spora ilość dywanów zachowanych w szarościach i grafitach. W tym sezonie w ofercie marki Obsession nie zabraknie też srebrnych akcentów wprowadzających do każdego wnętrza odrobinę świeżości i nowoczesności.

Nie każdy klient marzy o spokojnej, stonowanej szarości. Dla tych bardziej ekstrawaganckich marka Obsession przygotowała dywany w wyraziste, geometryczne wzory. Taki dywan doskonale przełamie rutynę w każdym wnętrzu. Wzory geometryczne to prawdziwy hit tego sezonu, nic nie stoi więc na przeszkodzie, by taki motyw wprowadzić również do swojego wnętrza.
Od kilku już sezonów bardzo popularna jest stylistyka vintage, czyli wizualne postarzanie produktów. Vintage w dywanach dodaje im wyjątkowej szlachetności, a stylistyka retro świetnie komponuje się z większością stylów.

W tym sezonie ogromną popularnością będą cieszyć się dywany tworzone z naturalnej wełny, szczególnie te płaskotkane o grubych splotach. Taki dywan jest przyjemny w dotyku, a do tego bardzo wytrzymały i odporny na zniszczenia. Świetnie komponuje się z drewnianą podłogą czy meblami, szczególnie, jeśli jest zachowany w naturalnych barwach.

Sezon 2019 to sezon różnorodności. Marka Obsession zadbała o to, by każdy znalazł dywan idealny dla siebie. Zarówno miłośnicy bezpiecznych, spokojnych rozwiązań, jak i opcji odważniejszych i bardziej wyrazistych. Marka Obsession oferuje dywany o doskonałej jakości i trwałości, dlatego każdy klient może być pewny swojego zadowolenia przez długi okres użytkowania.