O czym warto pamiętać wybierając dywany Dywilan

Marka Dywilan obecna jest na naszym rynku od dawna. Co powinniśmy wiedzieć o dywanach marki Dywilan zanim zdecydujemy się na ich zakup?

Większość kolekcji dywanów Dywilan tworzonych jest z wysokogatunkowej wełny nowozelandzkiej. Dlatego klienci mogą liczyć na najwyższą jakość oferowanych produktów. Wełna ma doskonałe właściwości, z których najczęściej wymienianą jest doskonała izolacja od chłodu, trwałość i wytrzymałość.

Kolejną ważną cechą dywanów wełnianych Dywilan jest fakt, że posiadają atest trudnopalności. W sytuacji pożaru dywany wełniane nie palą się tak, jak dywany syntetyczne. Dlatego dywan wełniany dobrze nadaje się na przykład do wnętrza, w którym znajduje się kominek. Ze względu na atesty trudnopalności dywany wełniane marki Dywilan są bardzo często wybierane do obiektów użyteczności publicznej, takich jak biblioteki, gabinety, biura czy hotele.

Dywany marki Dywilan, bez względu na to, czy mowa o tych wełnianych czy akrylowych, są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Mają właściwości antyelektrostatyczne dzięki czemu nie pochłaniają i nie przyciągają kurzu.

Marka Dywilan jest marką, która nadąża za zmieniającą się modą, ale jednocześnie pamięta o klasyce i tradycji, nie zmniejszając znaczenia tradycyjnych, znanych i cenionych przez wszystkich motywów klasycznych, orientalnych, które znamy i darzymy zwykle ogromnym sentymentem. Od początku istnienia marka Dywilan oferuje produkty najwyższej jakości, a tysiące zadowolonych klientów są na to najlepszym dowodem. Dlatego każdy, kto szuka dywanu odpowiedniego dla siebie, powinien zapoznać się z ofertą marki Dywilan.