Poznaj kolekcję dywanów shaggy

Dywany shaggy to trend, który, który nie mija od wielu już lat. Włochacze wybierają wszyscy, którzy kochają miękkość, puszyste runo i oryginalne rozwiązania. Do jakich wnętrz dywany typu shaggy dopasują się najlepiej?

Dywany typu shaggy swoja popularność zawdzięczają przede wszystkim cechom, których próżno szukać w innych dywanach. Przede wszystkim, na pierwszy rzut oka dostrzeżesz niesamowitą puszystość runa. Decyduje o tym wysokie włosie, które w ekstremalnej wersji sięga nawet kilku centymetrów. Tak wysokie runo zapewnia miękkość i przyjemne odczucia podczas dotyku. Naturalnie, stąpanie po takim dywanie bosą stopą uchroni nas przed nieprzyjemnym odczuciem chłodu, jaki bije od podłogi szczególnie jesienią i zimą.

Dywany typu shaggy mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Zwolennicy zachwycają się miękkością, a przeciwnicy – trudnością w utrzymaniu dywanu w czystości. W rzeczywistości jednak warto podkreślić, że odkurzanie takiego dywanu w zasadzie niczym nie różni się od odkurzania każdego innego modelu. Różnica polega jedynie na częstotliwości.

Dywany shaggy do niedawna dostępne były w podstawowej palecie barw. Dzisiaj dostępne są już wszelkie kolory, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Kolekcja dywanów shaggy pozwala na dostosowanie dywanu do sypialni, gdzie najczęściej trafiają włochacze, ale także do salonu. Nie ulega wątpliwości, że dywan tego typu skradnie serce wszystkich domowników, a szczególnie tych najmłodszych, którzy na dywanie spędzają najwięcej czasu.

Read Previous

Wybór dywanu do przestronnego salonu