Shaggy nadal chętnie kupowany

Moda, również ta w zakresie dywanów i wykładzin, zmienia się szybko. Co sezon, to nowe trendy, a nadążenie za nimi to prawdziwy wyczyn. Istnieją jednak modele dywanów, które nie wychodzą z mody już parę dobrych sezonów i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Taki dywanem jest bardzo popularny i ceniony przez wszystkich shaggy.

Czym właściwie jest dywan shaggy? Popularnie nazywamy go włochaczem, bowiem cechuje się on wysokim runem, przez co jest miękki i przyjemny w dotyku. Z tego też powodu najczęściej dywan shaggy ląduje na podłodze w sypialni, choć nie brakuje również zwolenników umieszczania go w salonie czy innym pokoju.

Dywany shaggy (sprawdź na DywanyWitek) posiadają runo o różnej wysokości. Najtrudniej jest odkurzyć dywan o najwyższym runie, jednak nie oznacza to, że decydując się na taki dywan, jesteśmy skazani na bród i zanieczyszczenia. Wystarczy jedynie pamiętać o częstym odkurzaniu (najlepiej codziennym) i niedopuszczaniu do wniknięcia okruchów pomiędzy włosie.

Dywan shaggy jest doskonałym wyborem przede wszystkim do sypialni. Miękki dywan przyjemnie powita nasze stopy każdego ranka, a zalety wysokiego włosia docenimy każdego dnia, kiedy zmęczeni będziemy szukali odpoczynku w domowych pieleszach. W salonie taki dywan może również podkreślić styl, sprawić, że wnętrze stanie się ciepłe i przytulne. Dywan shaggy raczej rzadko stosowany jest w pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta, szczególnie te z długą sierścią, bo sierść jest dość trudna do usunięcia z wysokiego runa dywanu.

Dywan Shaggy (zobacz ofertę w DywanyWitek) to rozwiązanie, które nigdy nie powinno wyjść z mody. Pasuje do wszystkiego głównie za sprawą szerokiej gamy kolorystycznej, z jakiej może wybierać klient. Każdy znajdzie odcień odpowiedni dla siebie.

Read Previous

Podpowiadamy na co zwracać uwagę przy wyborze dywanu

Read Next

Włochaty dywan do salonu