Szycie firan na miarę

Pomimo tego, że oferty sklepów w firanami jest naprawdę ogromna i mamy w czym wybierać, może się zdarzyć, że w asortymencie nie znajdziemy tego, co sobie wymarzyliśmy. Może się również okazać, że, co prawda znajdziemy wymarzony wzór i nawet kolor, ale nie znajdziemy odpowiedniego rozmiaru na nasze niestandardowe okno. Co w takiej sytuacji możemy zrobić? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi szycia firan na miarę.

Z usługi tej najczęściej korzystają osoby, które posiadają okna o niestandardowych rozmiarach. Nierzadko jednak zdarza się również, że w swoim projekcie chcemy połączyć wygląd kilku różnych modeli, chcemy wybrać swój kolor, motyw, sposób marszczenia czy długość i materiał. Kiedy zamówimy firanę na miarę, możemy być pewni, że jest ona unikalna i wyjątkowa, absolutnie niepowtarzalna i stworzona według naszego własnego pomysłu.

Sklep A.Witek podążając za potrzebami i oczekiwaniami klientów, na stałe wprowadził usługę szycia firan na miarę do swojej oferty. Ogromną zaletą i ułatwieniem jest fakt, że klient nie musi śpieszyć się z decyzją. Może zabrać do domu wzorniki, zastanowić się, nad tym, który model będzie pasował najlepiej i dopiero wówczas podjąć ostateczną decyzję.

Przy złożeniu zamówienia musimy oczywiście posiadać dokładny wymiar okna, na które potrzebujemy firany. Chodzi oczywiście o wysokość okna, ale także o szerokość okna, od której będzie zależała szerokość firany. Dodatkową usługą jest nabijanie metalowych kółek do firan i zasłon. Ten niezwykle estetyczny efekt najlepiej jest dobrać pod kolor karnisza, wówczas otrzymujemy spójną kolorystycznie, harmonijną całość.

Znalezienie firany czy zasłony w odpowiednim rozmiarze, kolorze, z odpowiednim motywem i upięciem jest naprawdę bardzo trudne i niemal mało prawdopodobne. Aby nie iść na żadne ustępstwa, najlepiej jest skorzystać z usługi szycia firan i zasłon na miarę. Oszczędzamy w ten sposób swój czas i nerwy, a zyskujemy pewność, że produkt, który otrzymamy będzie dokładnie taki, jaki sobie zamówiliśmy.

Dla wszystkich klientów,którzy nie mają pomysłu na aranżacje okna mamy profesjonalne doradctwo naszych projektantek,które nie tylko pomogą w doborze firan i zasłon , ale doradzą karnisze oraz zdejmą pomiary. Możlwy jest też dobór tkanin w domu klienta oraz profesjonalny montaż uszytych firan i zasłon w domu klienta.

Źródło: https://www.awitek.pl/

Read Previous

Wełniany dywan w salonie

Read Next

Stylowe dywany we wnętrzach