Za co lubimy dywany shaggy?

Dywany shaggy od wielu już lat cieszą się ogromna popularnością. Mimo powstających ciągle nowych modeli dywanów, włochacze wciąż nie tracą na swojej popularności. Co sprawia, że tak wiele osób decyduje się na zakup właśnie takiego dywanu?

Włochacze, czyli dywany typu shaggy cechują się przede wszystkim wysokim runem. Oczywiście, klienci mogą sami zdecydować, jak wysokie runo ich interesuje, jednak w wersji ekstremalnej może ono sięgać nawet 60 mm wysokości!

Wysokie runo sprawia, że dywany shaggy są niezwykle miłe i przyjemne w dotyku. Są tak miękkie, że właściwie trudno wyobrazić sobie bardziej miękki i bardziej puszysty dywan. To chyba główny powód, dla którego tak bardzo cenimy te dywany. Włochacze sprawiają, że każde wnętrze, w jakich znajdą swoje miejsce staje się ciepłe i przytulne, wręcz nakłaniające nas do odpoczynku i relaksu. To dlatego wciąż tak wiele osób decyduje się na zakup takiego dywanu.

Dzisiaj na rynku dostępne są przeróżne wersje kolorystyczne włochaczy, więc każdy może znaleźć model odpowiedni dla siebie. Wszystko wskazuje na to, że włochacze przez długie jeszcze lata nie stracą swojej popularności i nadal będą tak chętnie kupowane i umieszczane w naszych wnętrzach. Klienci mogą wybierać pomiędzy włosiem o niewielkiej wysokości – w okolicach 20 mm, aż do runa o wysokości nawet 60 mm. Oczywiście, im runo jest wyższe, tym dywan będzie bardziej miękki, komfortowy i puszysty.

Read Previous

Dywany wybierane przez dzieci

Read Next

Dywan, który odmieni wnętrze salonu